iptal & İade & Değişim Şartları

İade
gelisimyayinevi.com üzerinden satın aldığınız bir ürünü iade etmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri Hizmetleri birimimiz en kısa sürede size yardımcı olacaktır. Kargo teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade talep edebilirsiniz.Teslimattan sonra 14 günlük süreyi aşan iade başvurularında üründen kaynaklanan bir sorun yok ise (ürün ayıplı mal özellikleri taşımıyorsa) işlem yapılamamaktadır.
İade Edilen ürünlerle İlgili Alacak Dekontu İşlemleri
Sitemizden kredi kartı ile yapmış olduğunuz ve onaylanmış siparişlerinizde yapılan iptal, değişiklik ya da ürün iade işlemleri sonrasında tarafınıza elektronik bir dekont gönderilmektedir. Bu dekontlar bize ödemiş olduğunuz ve yapılan işlem sonrası ürün ya da sipariş toplam tutarı kadardır. Alacak dekontları sitemizde kayıtlı üyelik sayfanıza onay bekliyor statüsünde gönderilmekte ve tarafınızdan onaylanması gerekmektedir. Alacak dekontu işlemleri için aynı zamanda kayıtlı e-mail adresinize de mail yoluyla bilgi gönderilmektedir. Dekontlarınız başka bir siparişinizde kullanmanız için onaylayarak, Geçerli hale getirebilirsiniz. Geçerli durumdaki dekontunuzu dilediğiniz herhangi bir siparişinizde yeniden ödeme işlemi yapmadan kullanabilirsiniz.
İptal
Sipariş iptaliniz için [email protected] adresine 24 saat içerisinde siparişi numaranız ile birlikte mail yönlendirmesi yapabilirsiniz. Siparişinizle ilgili iptal talebiniz siparişiniz kargoya verilmedi ise işleme alınabilir. Diğer koşulda iade işlem prosedürleri geçerlidir.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.