Üye Girişi |  Favori Listem  |  Siparişlerim  |  Kargom Nerede  |  Havale Bildirimi  |  Üye olmak için »
Sepetiniz boş.
 
Bulunduğu Kategori:     Anasayfa   ›   Kategoriler   ›   Görevde Yükselme Sınavı   ›   Milli Eğitim Bakanlığı
« Önceki Sonraki »
Tavsiye Et »

MEB Görevde Yükselme Sınavları Hazırlık Kitap Seti Serdivan Çalıştay Grubu 2014

Serdivan Çalıştay Grubu     Çeviren:

MEB Gorevde Yukselme Sinavlari Hazirlik Kitap Seti Serdivan Calistay Grubu 2014
Barkod/ISBN:
Çeviren:
Sayfa:   Ebat:
Baskı Yeri: İstanbul Basım Tarihi: 1.10.2013
Baskı Sayısı:
Akdem Yayınları
% 0 Havale indirimi ile 72,00 TL'ye alabilirsiniz.
Sipariş günü kargoya verilir.
(Not: Saat 16:00'dan sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya verilir.)
Piyasa Fiyatı : 80 TL
İndirimli :

72 TL

(KDV Dahil)
%0 havale indirimi ile 72,00 TL'ye alabilirsiniz.
Taksitli fiyatları görmek için tıklayınız


Kitap Hakkında Okur Yorumları Taksit Seçenekleri

Serdivan Çalıştayı Ekibi olarak hazırladığımız Millî Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlık setimizi (Hazırlık Kitabı + Soru Bankası + Cep Kitabı) üçlemesiyle sunuyoruz. “Hazırlık Kitabı” soru-cevap tekniği ile hazırlanmış ve anahtar notlar ile aspirin haline getirilmiştir. Hacimli kitapların boğuculuğu ve göz korkutuculuğu yerine gereksiz bilgilerden arındırılan, uygulanan yöntem dolayısıyla konuların yüzde yüzünü içeren, mevzuat eksenli soruların tamamının kitaptan çıkmamasının neredeyse mucize olacağı kitabımız, alanında tek ve en iddialı kitaptır. Gerek gündelik meşgalenin fırsat vermediği gerekse sıkışan sınav takvimi dolayısıyla zamanın en verimli kullanılmasının kaçınılmaz olduğu yarışta, doğrudan sonuca ulaştıracak etkili ve kalıcı yöntem olan soru-cevap tekniği uygulamamız; okul yöneticiliği sınavlarında adaylardan tam not almış ve 2009, 2011 yıllarında çıkardığımız kitaplarımız elimizde numune dahi kalmayacak kadar ilgi görmüştür.

Üniversiteye hazırlık sınavlarında edinilen alışkanlıklardan ileri gelen ve ne kadar kaynak varsa hepsini alıp tamamıyla hazırlanma alışkanlığı sağlamcılıktan kaynaklansa da aslında farklı bir açıdan bakıldığında güven problemi içermektedir. Tüm kaynakları almanın muhakkak faydalı yönü vardır fakat stres yapan bir tarafı da söz konusudur. Zaman darlığı olmayan durumlarda daha çok kaynak, sistemli çalışmayla avantaj sağlayabilir fakat sınav takviminin çok kısa olduğu durumlarda hiçbir konuyu dışarıda bırakmayan en etkili yöntem şüphesiz soru-cevap tekniğidir. Yaklaşık 2000 soruyu içeren soru bankamızla bol bol egzersiz yapma fırsatı bulacağınız setimiz işinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanmış ve test edilmiştir. Okul müdür ve müdür yardımcılığı sınavları sonrası yönetici olanlar arasında “Ben de Serdivan Kitaplarıyla hazırlanmıştım” sözünü neredeyse duymayanımız yoktur. Hayatın zorluğu içerisinde sınavları kolaylaştırmanın bir yolu olmalı arayışıyla çıktığımız gayretin sonucu olan kitaplarımız takdir ve tekliflerinizle sizlerden tam not alacak hale gelmiştir. Atık zamanları dahi değerlendirmek gereken sınav maratonunda el çantanızda veya cebinizde anahtar notlarla size eşlik edecek “Cep Kitabımız” ise işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Önerimiz; sesin hafızaya katkısını da devre dışında bırakmamak için soru-cevap tekniğini karşılıklı konuşacak şekilde kullanmanızdır. Bu sınava hazırlanan bir başkasıyla birlikte olabileceği gibi evde eşiniz, çocuklarınızla bile olabilir. Bilmece çözer gibi karşıdaki birine okutup cümleyi duyar duymaz cevabı hatırlamak zevkiyle sınava hazırlık daha sevimli hale gelecektir.

Serdivan Çalıştayı Ekibi olarak Akdem Yayınevi bünyesinde sizinleyiz. Sınavda başarınıza, sınav sonrasında ise takdirlerinize talibiz diyor ve sizi kitabımızla baş başa bırakıyoruz.


Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser Fiyat %
MEB GYS Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Çözümlü 7 Deneme Pegem Akademi Yayınları 2014 6,50 TL 26%
Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık Soru Bankası 2014 29,25 TL 16%
MEB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Tamamı Çözümlü 10 Deneme Sınavı Data Yayınları 9,45 TL 15%
MEB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık Soru Bankası Asil Yayınları 2014 22,75 TL 11%
Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık El Kitabı 2015 35,43 TL 7%
MEB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Soru Bankası Data Yayınları 2014 12,96 TL 7%
Milli Eğitim Bakanlığı Şube Müdürlüğü Hazırlık Kılavuzu Yargı Yayınları 2014 29,70 TL 6%
Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Hazırlık Seti 32,40 TL 4%
MEB Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Hazırlık Kitabı Data Yayınları 19,44 TL 1%
Milli Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti 65,00 TL 1%

sayfabaşı +
Sipariş Koşulları
Güvenlik & Gizlilik
İletişim
Gelişim Yayınevi
gelisimyayinevi.com Gelişim Yayınevi'nin online satış mağazasıdır.
Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Gelişim Yayınevi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz. Her hakkı saklıdır. 2004-2011 © Gelişim Yayınevi.