MEB Görevde Yükselme Sınavları Hazırlık Kitap Seti Serdivan Çalıştay Grubu 2014

% 24.044 indirim

Arkadaşına Öner     Sayfayı Yazdır
80,00
72,00


Yazar: Serdivan Çalıştay Grubu       
Yayınevi: Akdem Yayınları
ISBN:
Sayfa:
Ebat:
Basım Tarihi: 1.10.2013
Baskı Yeri: İstanbul
Baskı Sayısı:
Dizi:
Telefon Kodu: 24044
Sipariş günü kargoya verilir.
100 ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Serdivan Çalıştayı Ekibi olarak hazırladığımız Millî Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlık setimizi (Hazırlık Kitabı + Soru Bankası + Cep Kitabı) üçlemesiyle sunuyoruz. “Hazırlık Kitabı” soru-cevap tekniği ile hazırlanmış ve anahtar notlar ile aspirin haline getirilmiştir. Hacimli kitapların boğuculuğu ve göz korkutuculuğu yerine gereksiz bilgilerden arındırılan, uygulanan yöntem dolayısıyla konuların yüzde yüzünü içeren, mevzuat eksenli soruların tamamının kitaptan çıkmamasının neredeyse mucize olacağı kitabımız, alanında tek ve en iddialı kitaptır. Gerek gündelik meşgalenin fırsat vermediği gerekse sıkışan sınav takvimi dolayısıyla zamanın en verimli kullanılmasının kaçınılmaz olduğu yarışta, doğrudan sonuca ulaştıracak etkili ve kalıcı yöntem olan soru-cevap tekniği uygulamamız; okul yöneticiliği sınavlarında adaylardan tam not almış ve 2009, 2011 yıllarında çıkardığımız kitaplarımız elimizde numune dahi kalmayacak kadar ilgi görmüştür.

Üniversiteye hazırlık sınavlarında edinilen alışkanlıklardan ileri gelen ve ne kadar kaynak varsa hepsini alıp tamamıyla hazırlanma alışkanlığı sağlamcılıktan kaynaklansa da aslında farklı bir açıdan bakıldığında güven problemi içermektedir. Tüm kaynakları almanın muhakkak faydalı yönü vardır fakat stres yapan bir tarafı da söz konusudur. Zaman darlığı olmayan durumlarda daha çok kaynak, sistemli çalışmayla avantaj sağlayabilir fakat sınav takviminin çok kısa olduğu durumlarda hiçbir konuyu dışarıda bırakmayan en etkili yöntem şüphesiz soru-cevap tekniğidir. Yaklaşık 2000 soruyu içeren soru bankamızla bol bol egzersiz yapma fırsatı bulacağınız setimiz işinde uzman ekibimiz tarafından hazırlanmış ve test edilmiştir. Okul müdür ve müdür yardımcılığı sınavları sonrası yönetici olanlar arasında “Ben de Serdivan Kitaplarıyla hazırlanmıştım” sözünü neredeyse duymayanımız yoktur. Hayatın zorluğu içerisinde sınavları kolaylaştırmanın bir yolu olmalı arayışıyla çıktığımız gayretin sonucu olan kitaplarımız takdir ve tekliflerinizle sizlerden tam not alacak hale gelmiştir. Atık zamanları dahi değerlendirmek gereken sınav maratonunda el çantanızda veya cebinizde anahtar notlarla size eşlik edecek “Cep Kitabımız” ise işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Önerimiz; sesin hafızaya katkısını da devre dışında bırakmamak için soru-cevap tekniğini karşılıklı konuşacak şekilde kullanmanızdır. Bu sınava hazırlanan bir başkasıyla birlikte olabileceği gibi evde eşiniz, çocuklarınızla bile olabilir. Bilmece çözer gibi karşıdaki birine okutup cümleyi duyar duymaz cevabı hatırlamak zevkiyle sınava hazırlık daha sevimli hale gelecektir.

Serdivan Çalıştayı Ekibi olarak Akdem Yayınevi bünyesinde sizinleyiz. Sınavda başarınıza, sınav sonrasında ise takdirlerinize talibiz diyor ve sizi kitabımızla baş başa bırakıyoruz.


Bu kitap üzerinde ilk yorum yapan siz olabilirsiniz. Tıklayın!
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
72,00
2
36,00
3
24,00
4
18,00
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
72,00

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser

+90 554 591 01 01
Huzur Mahallesi 1066.Cad. Nu:43/6 Dikmen - Çankaya / ANKARA
0 312 472 50 82 | bilgi@gelisimyayinevi.com
Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Gelişim Yayınevi'ne aittir.
Her hakkı saklıdır. 2015 ©
profesyonel web tasarım