Zambak Yayınları 9.Sınıf Coğrafya TEDES Konu Anlatımlı

% 23.733 indirim

Arkadaşına Öner     Sayfayı Yazdır
28,50
19,95


TEDES
Yazar: Zambak Yayınları Komisyon       
Yayınevi: Zambak Yayınları
ISBN:
Sayfa: 294
Ebat: 19 x 27
Basım Tarihi: 1.1.2014
Baskı Yeri: İzmir
Baskı Sayısı:
Telefon Kodu: 23733
Sipariş günü kargoya verilir.
100 ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 6 kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.
Zambak Yayınları TEDES 9. Sınıf Coğrafya kitabında, Millî Eğitim Bakanlığı’nın öğretim programında yer alan her bir kazanım üzerinde ayrı ayrı duruldu. Her bir kazanımın daha kolay bir şekilde kavranabilmesi için konular fotoğraflarla, animasyonlarla, videolarla, harita ve çizimlerle desteklendi. Böylece müfredattaki konuların daha iyi akılda kalması sağlandı.
 
Zambak Yayınları TEDES 9. Sınıf Coğrafya Kitabı’ndan daha iyi yararlanabilmek için mutlaka internet erişiminizin olması gerekir ki kitaptaki videolardan, görsellerden ve deneylerden yararlanabilesiniz. Çünkü bu görsellerden internet bağlantısı olmadan yararlanılamamaktadır.
 
Zambak Yayınları TEDES 9. Sınıf Coğrafya Kitabı’nın ayrıcalıkları…
 
MEB’in belirlediği her bir kazanım, anlatılan bölümün başında “Neler öğreneceğiz?” diye belirlendi. Böylelikle öğrenci daha konuyu çalışmaya başlamadan önce hangi kazanımları elde edeceğini bilmektedir. Her kazanımla ilgili etkinlikler hazırlandı. Her kazanımdan sonra video çözümlü test oluşturuldu. Her bir ünitenin sonunda da “Cevaplı Testler, Kâğıt Çözümlü Testler ve Video Çözümlü Testler” oluşturuldu. Örnek soruların bir kısmı çözülürken, bir kısmı da video çözümlü olarak verildi. Kitabımızın konu anlatımlarının yan kısımlarına konan ikonları http://tedes.zambak.com/ adresinde açtığınızda anlatımı destekleyecek ek kaynaklara ulaşılacaktır. Bunlar bazen deney, bazen animasyon, bazen de video olabilmektedir. Ayrıca konuları destekleyici deneylere, animasyonlara, videolara ve oyunlara yer verildi.

Bu kitap üzerinde ilk yorum yapan siz olabilirsiniz. Tıklayın!
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
19,95
2
9,98
3
6,65
4
4,99
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
1
19,95

Bu Kategoride En Çok Satan 10 Eser

Son İncelediğiniz Kitaplar

+90 554 591 01 01
Huzur Mahallesi 1066.Cad. Nu:43/6 Dikmen - Çankaya / ANKARA
0 312 472 50 82 | bilgi@gelisimyayinevi.com
Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Gelişim Yayınevi'ne aittir.
Her hakkı saklıdır. 2015 ©
profesyonel web tasarım